2018 Happy Halloween!, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Fulltextové vyhledávání


Happy Halloween!

Na naší škole byl opravdu HAPPY…!

Už se stalo tradicí, že se to každý 31. říjen na naší škole strašidly a příšerami jen hemží. Ani letos tomu nebylo jinak. Strašilo se širokým spektrem po celé naší škole. Od těch nejmenších strašidýlek z 1. A až po nejdrsnější masky na 2. stupni!

Všemu opět velela partička povedených příšer z 6. A, která obcházela všechny třídy s tradičním Halloweenským programem. Všichni žáci školy byli odměněni typickými sweets či candies a Ti, co splnili Halloweenský úkol, dokonce dvakrát.

Všichni jsme si to patřičně užili!

V rámci celé akce proběhly soutěže s Halloweenskou tématikou.
Žáci 1. a 2. stupně bojovali o nejvyšší počet Halloweenských masek a kostýmů a také o titul "Nejzajímavější výzdoba třídy". A jak to všechno dopadlo?

V soutěži o nejvíce kostýmů ve třídě se na 1. místě umístily třídy 1. A (18 z 19 žáků) a 7. A (26 z 28 žáků). 2. místo obsadily 5. B a 9. A. O 3. místo se dělí 4. A za 1. stupeň a 6. A a 8. A, ve kterých jsme napočítali stejný podíl.

Výzdobu hodnotila vícečlenná porota sestavená z učitelů i členů ŽR. A jak rozhodli?

Vítězy soutěže o nejzajímavější výzdobu se staly třídy 3. A (28 b.) a 8. A (21b.). Na 2. místě se umístila 4. A za 1. stupeň a na 2. stupni to byly třídy 9. A a 7. A se shodným počtem bodů. 3. místo obsadily 2. A a 6. A.

Vítězným třídám srdečně blahopřejeme!

Pavlína Charvátová

 
 
 

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 1879x | Datum: 05.11.2018

Sdílet:
© 2014 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
Školní 20, 735 43 Albrechtice

Telefonní čísla:
596 428 447
773 240 460Více informací