Festival minivolejbalu

Festival minivolejbalu

V sobotu 30. května se naši volejbalisté zúčastnili Festivalu minivolejbalu. Reprezentovali jsme školu v kategoriích oranžová, červená a modrá, přičemž v modré kategorii jsme spojili síly s kamarády z Ostravy. 💪
 
📊 Výsledky:
🟠 Oranžová kategorie – 10. místo z 22 týmů
🔴 Červená kategorie – 3., 4. a 10. místo z 10 týmů
🔵 Modrá kategorie – 🥇 1. místo z 8 týmů (ve společném týmu s hráči z Ostravy)
 
Tímto turnajem jsme uzavřeli letošní volejbalovou sezónu i školní volejbalové kroužky. 🏐
 
👏 Velké poděkování patří všem žákům za jejich snahu, bojovnost a pravidelnou účast na trénincích. Děkujeme také rodičům za podporu, spolupráci a fandění po celou sezónu. ❤️
 
😊 Už teď se těšíme na další volejbalovou sezónu, která odstartuje v září!
 
📸 Prof. Said Habboudji
Přejít nahoru