Kytičkový den na naší škole

Kytičkový den na naší škole

Zapojení do sbírky Český den proti rakovině má na naší škole už dlouhou tradici. 💛
 
Také letos se žákyně deváté třídy vydaly s tradičními žlutými kytičkami mezi spolužáky, zaměstnance školy i obyvatele Albrechtic. 🌼
 
A máme velkou radost — všech 550 kytiček si našlo své dárce. 👏😊
 
Děkujeme všem, kteří se zastavili, přispěli a podpořili dobrou věc. 🙏💛
 
Velké poděkování patří také žákyním deváté třídy, které se do sbírky aktivně zapojily a pomohly tak dobré věci. 🌼✨
 

📸 Mgr. Miriam Charvátová

Přejít nahoru