Návštěva divadla se 3. třídou

Návštěva divadla se 3. třídou

Dne 11. 5. se naše 3. třída vydala vlakem za kulturou do Divadla loutek v Ostravě.
 
Ještě před představením jsme si udělali malou radost a zastavili se na zmrzlinu 🍦, která nám zpříjemnila celý den.
 
Hlavním bodem programu bylo divadelní představení Ronja, dcera loupežníka, které nás vtáhlo do kouzelného světa přírody, odvahy a přátelství. Příběh Ronji nám ukázal, jak důležité je stát si za svým, nebát se překonávat překážky a vážit si opravdového přátelství –
i když to někdy není jednoduché.
 
📸 Mgr. Petr Kubiena
Přejít nahoru