Vařečka a zástěra rozhodně nejsou jen výsadou dívek

Vařečka a zástěra rozhodně nejsou jen výsadou dívek

👨‍🍳🍰 Chlapci ze 7. třídy dnes dokázali, že vařečka a zástěra rozhodně nejsou jen výsadou dívek 😄
 
V hodině přípravy pokrmů se pustili do pečení oblíbených kinder řezů – a vedli si opravdu skvěle 👏👍
 
Nejdříve bylo potřeba připravit těsto, správně odměřit suroviny a vyšlehat krém. A i když se občas někde objevila mouka navíc… nebo naopak jedna skupinka na mouku úplně zapomněla 😂… vše nakonec dobře dopadlo. Kluci si totiž chybu včas uvědomili a zvládli ji napravit 💪😊
 
Výsledek stál opravdu za to – voňavé kinder řezy nejen krásně vypadaly, ale hlavně výborně chutnaly 😋🍰
Velká pochvala všem kuchařům za snahu, spolupráci i dobrou náladu 👏🔥
 
📸 Mgr. Ingrid Demelová
Přejít nahoru