Halloween 2017, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Fulltextové vyhledávání

HALLOWEEN 2017

Žákovská rada děkuje všem žákům i učitelům naší školy za příjemnou atmosféru v den svátku Halloween. Svými úžasnými kostýmy a maskami jste skvěle přispěli k halloweenskému dopoledni.
Rovněž děkujeme třídě 6. A za pěkný program a organizaci. V letošním roce vybrané příšery z 6. A obcházely všechny třídy naší školy s krátkým programem a svými kvízy "testovali" své spolužáky, kolik toho ví o tomto svátku.
Součástí akce byla soutěž o nejvyšší počet masek a kostýmů ve třídě a také celotřídní soutěž „O nejzajímavější dýni“.
A jak rozhodla porota sestavená z dospěláků a dětí? Za 1. stupeň hodnotily: p. uč. Eliška Dordová a p. uč. Milena Zálešáková; za 2. stupeň pak p. uč. Pavlína Charvátová a děti zastupovali vybraní žáci z 5. A: Monika Cieslová, Danek Mrowiec a Filip Skotnica.
V soutěži o nejvyšší počet kostýmů se na 1. místě umístila 6. A (28 masek), 2. místo obsadila 7. A (22 masek); 3. místo obsadila 8. A (21 masek) a bramborovou medaili v této disciplíně získala 9. A (12 masek).
Soutěž „O nejzajímavější dýni“ dopadla velmi těsně: s počtem 7 bodů se na 4. místě umístila třída 7. A, 3. místo obsadila 6. A (15b.). 8. A utekla zlatá medaile doslova o fous, za svou pohřební dýni získala 19 bodů, za což získala krásné 2. místo. To, bohužel, nestačilo na dýňové kočičky z 9. A, která od poroty získala 20 bodů a tím se umístila na krásném 1. místě. Nutno však dodat, že rozhodování bylo velmi těžké!
Všem výhercům blahopřejeme a děkujeme naší milé porotě za spolupráci.

Celkové bodové hodnocení do celoškolní soutěže sledujte na nástěnce Žákovské rady.
Mgr. Pavlína Charvátová
 
A tady je ještě článek od Hanky Kotlářové z 8. A:

Pokud jste v poslední říjnové úterý potkali na přechodu nějaké strašidlo, nemusíte se ničemu divit. Na základní škole se totiž slavil Halloween a žáci se nenechali zahanbit!
Škola byla plná duchů, čarodějnic a příšer - dokonce i některé paní učitelky se nechaly strhnout proudem.
Na druhém stupni se měnily kostýmy a pomalované obličeje v body do „celoškolní soutěže“. Ještě ráno, než zazvonilo na první hodinu, si někteří domalovali na svou tvář nějaké to umělecké dílo (bohužel, někteří pak i shledali, že podomácku vyrobená falešná krev z jogurtu není tak úplně lehce smytelná, viďte osmáci?).
Poté nejenom druhý, ale i první stupeň toužebně očekával, kdy se otevřou dveře třídy, učebny nebo tělocvičny a přijdou nás navštívit strašáci ze šesté třídy se svým halloweenským programem.
Konečně se rozeznělo: „Oh no, here we go, welcome to the haunted house...“
Šesťáci zazpívali píseň, poptali se nás na různé otázky o Halloweenu (pro některé byly jejich anglické otázky ne oříškem, ale kokosovým ořechem) a rozdali ovocné bonbony mezi všechny strašidla.

Myslím, že žáky Halloween bavil. Teď už jen čekat, jak se vyvede Mikuláš :)


Odkaz na fotky:
 

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 2530x | Datum: 04.11.2017

Sdílet:
© 2014 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
Školní 20, 735 43 Albrechtice

Telefonní čísla:
596 428 447
773 240 460Více informací