Projekt ROP, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Fulltextové vyhledávání

Projekt ROPNázev projektu: Modernizace učebny fyziky na ZŠ Albrechtice
Registrační číslo projektu: CZ.1.10/2.1.00/30.01632
Základní škola a Mateřská škola Albrechtice, příspěvková organizace v současné době realizuje projekt s názvem „Modernizace učebny fyziky na ZŠ Albrechtice“, který je kofinancován z evropských prostředků prostřednictvím dotačního titulu ROP Moravskoslezsko pro období 2007-2013.
Předmětem projektu je vybavení odborné učebny fyziky pro 194 žáků Základní školy v Albrechticích. Učebna je využívána i k výuce jiných předmětů (např. chemie, volitelný předmět Práce s laboratorní technikou). Cílem projektu je zvýšit motivaci žáků a kvalitu výuky přírodovědných a technických předmětů a poskytnout absolventům školy potřebné kompetence odpovídající požadavkům zaměstnavatelů na trhu práce. Moderní vyučovací metody pro praktické a teoretické vyučování se v současné době jen stěží obejdou bez moderního zařízení.
Realizací projektu chceme ještě více zvýšit motivaci žáků a kvalitu výuky přírodovědných a technických předmětů a poskytnout absolventům školy potřebné kompetence odpovídající požadavkům zaměstnavatelů na trhu práce.
Projekt je realizován v roce 2015, kdy na konci roku 2015 dojde k závěrečnému ukončení všech projektových aktivit a prací a k závěrečnému vyúčtování celé akce ve vztahu k poskytovateli dotace - tedy Úřad Regionální rady pro ROP NUTS II Moravskoslezsko.
Žadatelem projektu a jeho realizátorem je Základní škola a Mateřská škola Albrechtice, příspěvková organizace, investorem (z pohledu kofinancování projektových výdajů) je obec Albrechtice. Na vrub obecního rozpočtu jde 15 % z celkové částky způsobilých výdajů, zbylých 85 % z celkového plánovaného rozpočtu způsobilých výdajů bude financováno pomocí strukturálních fondů EU.
 

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 5130x | Datum: 16.10.2014

Sdílet:
© 2014 - 2024 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
Školní 20, 735 43 Albrechtice

Telefonní čísla:
596 428 447
773 240 460Více informací