Mateřská škola, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Mateřská škola Albrechtice

Bližší informace najdete na internetových stránkách mateřské školy:

msalbrechticek.wordpress.com

Kontakt: telefon: 59/6428439, mobil: 778093292
Ved. učitelka: p. Bronislava Struhálová

Adresa: Obecní 698, 735 43 Albrechtice

Představujeme vám zajímavou naučnou pomůcku pro děti, kterou se může pochlubit naše mateřská škola.
Podívejte se na toto v i d e o.

Školka hrou aneb "Létající koberec byl jen sen, MAGIC BOX je skutečnost!"

Představujeme Vám naši novinku vhodnou do heren školek. Děti naučí zábavnou formou pracovat s moderními technologiemi.
MAGIC BOX promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm! Mobilní skřínka MAGIC BOX v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s Wifi a ozvučením! A k ní dostanete navíc i báječnou projekční plochu!

Jedná se o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí připojit herní sestavu k el. zásuvce, zapnout ji a můžete začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se naše projekce pro děti odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i dle zkušených učitelek MŠ tou nejvhodnější formou projekce právě pro naše nejmenší! Počítač se pak ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice.

I velmi malé děti se díky MB mohou účastnit SW her, omalovánek, puzzle skládaček či jiných vzdělávacích aktivit, i když stojí, klečí nebo leží přímo na projekční ploše. Ta je pohodlná, teplá a pro děti velmi příjemná. Navíc může být celá i jako skládačka puzzle! Takže další aktivita pro Vaše děti, které si jí před použitím mohou celou složit.

A ptáte se, co tím vším získáte?
Pro děti je práce s MAGIC BOXEM opravdu velkou zábavou a vy, paní učitelky, je zcela nenásilnou formou připravujete krásně do školy!

Pedagogičtí zaměstnanci mateřské školy:

Struhalová Bronislava - vedoucí učitelka MŠ
Jančarová Šárka - Učitelka MŠ
Brzozová Pavlína - Učitelka MŠ
Hájková Renata - Učitelka MŠ
Nogolová Helena - Učitelka MŠ
Nalewajková Jitka - Učitelka MŠ

Ostatní zaměstnanci mateřské školy:

Číslo
Příjmení Jméno
Kvalifikace
Zařazení
1 Kurková Jaroslava ano Uklízečka
2 Šataníková Helena ano Uklízečka

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 11197x | Datum: 13.06.2014

© 2014 - 2020 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.