Mateřská škola, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Mateřská škola Albrechtice

Bližší informace najdete na internetových stránkách mateřské školy:

msalbrechticek.wordpress.com

Představujeme vám zajímavou naučnou pomůcku pro děti, kterou se může pochlubit naše mateřská škola.
Podívejte se na toto v i d e o.

Školka hrou aneb "Létající koberec byl jen sen, MAGIC BOX je skutečnost!"

Představujeme Vám naši novinku vhodnou do heren školek. Děti naučí zábavnou formou pracovat s moderními technologiemi.
MAGIC BOX promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky s pracovní plochou o velikosti 200 x 125 cm! Mobilní skřínka MAGIC BOX v sobě ukrývá špičkový interaktivní projektor, malý, ale výkonný počítač s Wifi a ozvučením! A k ní dostanete navíc i báječnou projekční plochu!

Jedná se o nenáročné mobilní zařízení bez nutnosti další instalace. Stačí připojit herní sestavu k el. zásuvce, zapnout ji a můžete začít dětem promítat na měkkou projekční podložku cokoli, co se jinak běžně promítá na plátno či tabuli. Tím, že se naše projekce pro děti odehrává v jejich nejpřirozenějším herním prostředí, tedy na zemi, je i dle zkušených učitelek MŠ tou nejvhodnější formou projekce právě pro naše nejmenší! Počítač se pak ovládá jednoduchým elektronickým perem či z klávesnice.

I velmi malé děti se díky MB mohou účastnit SW her, omalovánek, puzzle skládaček či jiných vzdělávacích aktivit, i když stojí, klečí nebo leží přímo na projekční ploše. Ta je pohodlná, teplá a pro děti velmi příjemná. Navíc může být celá i jako skládačka puzzle! Takže další aktivita pro Vaše děti, které si jí před použitím mohou celou složit.

A ptáte se, co tím vším získáte?
Pro děti je práce s MAGIC BOXEM opravdu velkou zábavou a vy, paní učitelky, je zcela nenásilnou formou připravujete krásně do školy!

Pedagogičtí zaměstnanci mateřské školy:

Fusiková Květuše MŠ Obecní 698 Ved.uč.MŠ
Jančarová Šárka MŠ Obecní 698 Učitelka MŠ
Brzozová Pavlína MŠ Obecní 698 Učitelka MŠ
Hájková Renata MŠ Obecní 698 Učitelka MŠ
Nogolová Helena MŠ Obecní 698 Učitelka MŠ
Struhalová Bronislava MŠ Obecní 698 Učitelka MŠ
Lukeszová Taťána MŠ Školní 20 Učitelka MŠ

Ostatní zaměstnanci mateřské školy:

Číslo
Příjmení Jméno