Kroužek Zumidance, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Kroužek Zumidance na naší škole

Již druhým rokem mají děti možnost v odpoledních hodinách navštěvovat kroužek Zumidance, který vede p. Nikol Wlochová.
V něm si zatančí v rytmu zumby, protáhnou si své tělo, naučí se lépe vnímat hudbu a zlepší si celkovou koordinaci. V letošním roce do kroužku chodí 19 dětí – nejen dívky ale i chlapci každý čtvrtek cvičí a tančí s obětavou lektorkou Nikol.
Poslední lekce v tomto kalendářním roce se konala 20. 12. 2018 a celá se nesla v předvánočním duchu. Děti tančily za doprovodu moderních rytmických vánočních písní a také měly na sobě vánoční dekorace – prostě si spolu poslední den v roce užily v duchu Zumba Vánoc.
V novém roce přejeme všem mladým tanečníkům z kroužku i paní cvičitelce hodně radosti z pohybu a tance a těšíme se na jejich vystoupení na tradičních školních radovánkách.

Mgr. Jiřina Kowalczyková

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 249x | Datum: 02.01.2019

© 2014 - 2019 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.