Net Office 2016, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Počítačová soutěž NET OFFICE

Jako každoročně i letos jsme se zúčastnili počítačové soutěže na Střední odborné škole Net Office se zaměřením na informační technologie. Soutěž je určena pro deváťáky, ale naše 9. A byla na jiné akci, tak nás museli reprezentovat osmáci. Soutěž byla opět náročná, v trošku jiném kabátě než v předchozích letech, ale naši osmáci se své úlohy zhostili, jak nejlépe mohli.
Soutěžili ve třech kategoriích:

1. Prezentace: V této kategorii nás reprezentovali: Filip Hrachovec, Klaudie Branikovičová, Lucie Galuszková a Klára Šipulová. Téma prezentací se vylosovalo a mělo nás zaujmout vánočními svátky ve světě.
Naši žáci si poradili opravdu skvěle a v letošní velké konkurenci se nám podařilo obsadit to nejvyšší místo.
Zasloužila se o to Klaudie Branikovičová. Bramborovou medaili – krásné čtvrté místo – získala Lucie Galuszková, a také ostatní si zaslouží velké uznání za práci, kterou si se svou prezentací dali.

2. Word a excel: Zde si lámaly hlavu Klára Škutová a Simona Krupinská a v těžké konkurenci nás reprezentovaly také výborně, na stupínky vítězů to zatím ale nestačilo.

3.Video
Nejoblíbenější kategorii – zápolení ve známé hře Trackamania nahradilo letos video.
Žáci měli za úkol připravit si videoklip na téma “Můj svět” včetně jeho umístění na YouTube. Měl to být videoklip, který bude prezentovat vlastní představy, názory a pohledy na téma „Můj svět“. Do tohoto nelehkého úkolu se pustila Sára Ruhswurmová a vedlo se jí opravdu náramně, její video zvítězilo a Sára si odvezla ve velké konkurenci samých hochů z devátých tříd 1. místo.
Patří vám všem velké poděkování!

Šťastné vítězky:

Zobrazeno:427x

Zobrazeno:601x

Zobrazeno:631x

© 2014 - 2018 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.