Radovánky 2019, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Fulltextové vyhledávání


DĚTSKÉ RADOVÁNKY

V sobotu dne 25. 5. 2019 se konala v areálu na Zámostí již tradiční akce – Radovánky.
Tato akce se koná ve spolupráci pedagogů ZŠ a MŠ Albrechtice a sdružení Rodina a škola.

Učitelé vyberou hudbu, kostýmy, vymyslí program a se svými žáky nacvičí vystoupení, členové RaŠ se postarají o pronájem areálu a zajištění občerstvení, her a atrakcí.

V letošním roce nás opět v týdnu před Radovánkami trochu zlobilo počasí, protože neustále dnem i nocí pršelo a naše vystoupení se koná pod širým nebem. Nakonec se však počasí umoudřilo a v sobotu nám všem svítilo sluníčko.

Vystoupení dětí 1. stupně bylo jako vždy velmi pěkně připravené, bylo pestré, děti s radostí předvedly vše to, co usilovně ve škole nacvičovaly. Kromě svižné hudby oslnily některé skupinky svými tematicky laděnými kostýmy – krásní byli Indiáni z 1.A a 5.B třídy, tanečníci twistu ze 3.A, námořníci z 5.A, slušelo to v bílém žákům 2.A, barevně zářily děti ze 4.A. Moderní pojetí oblečení i tance pak ještě předvedla skupinka děvčat z 5.A.

Do vystoupení se zapojili žáci 1.až 7. třídy z kroužku Zumidance, pod vedením své trenérky N. Wlochové a také někteří jednotlivci z 2.stupně – skupinka čtyř dívek ze 6.A se svou taneční Streed Dance ukázkou, sólistky T. Závodníková s gymnastickým vystoupením s obručí, H.Kotlářová se zpěvem písně Yesterday
a D.Gajdošová s ukázkou Beatboxu.

Celý program s téměř profesionálním nasazením moderovali žáci 9.A třídy – N.Štajnerová a M. Baron.
Po ukončení programu si pak děti mohly užívat všech atrakcí a her, které pro ně i za pomocí žáků z 2. stupně školy připravili členové RaŠ.

Letošní Radovánky se opět velmi vydařily a všichni účinkující z řad žáků, pedagogů a organizátorů si zaslouží ohromnou pochvalu a velké poděkování za píli a úsilí, které do této akce vložili.

Fotky:

Mgr. Jiřina Kowalczyková

 

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 1215x | Datum: 02.06.2019

Sdílet:
© 2014 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
Školní 20, 735 43 Albrechtice

Telefonní čísla:
596 428 447
773 240 460Více informací