Soutěž v anglickém jazyce 2019, Základní škola a Mateřská škola Albrechtice

Fulltextové vyhledávání

WELCOME TO THE CZECH REPUBLIC!

Soutěž v anglickém jazyce!


5. února 2019 se čtyřčlenný tým našich deváťaček ve složení: Danča Hřebačková, Barča Kaděrová, Hanka Kotlářová a Terka Poláková zúčastnil soutěže v anglickém jazyce s příznačným názvem "Welcome to the Czech Republic! (Vítejte v České republice!).

Přijaly jsme pozvání ze SŠTO na ulici Lidická v Havířově-Šumbarku a poměřily své jazykové znalosti a hlavně dovednosti s pěti dalšími týmy z havířovských škol… a začalo soutěžení se vším všudy!
Celé dopoledne se komunikovalo pouze v angličtině, jelikož hlavními aktéry této akce nebyli jen naši žáci, ale především univerzitní studenti z celého světa, např. z Číny, Indonésie či Ruska.

Moderátorem celé akce byl rovněž rodilý mluvčí – p. učitel Ben z USA.
Kromě toho, že holky prožily velmi pestré dopoledne, přivezly si prima zážitky a hlavně skvělý pocit, že si konečně mohly "zaspíkovat" v angličtině a ověřit si, jak na tom s tou anglinou opravdu jsou.

A já dodám, že VÝTEČNĚ! I přesto, že nás v poslední vteřině porazil jiný tým a sesadil na druhé místo, byly holky po celou dobu soutěže na vedoucí pozici.

Tato akce byla pro holky velkým přínosem. Všichni jsme si to náramně užili a už se těším, že se příští rok opět přihlásíme a zase třeba přivezeme pomyslnou zlatou jako vloni.


 
 
 
Mgr. Pavlína Charvátová 

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 1512x | Datum: 09.02.2019

Sdílet:
© 2014 - 2023 Základní škola a Mateřská škola Albrechtice.
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

Základní škola a Mateřská škola Albrechtice
Školní 20, 735 43 Albrechtice

Telefonní čísla:
596 428 447
773 240 460Více informací