Komunikace mezi žákem a učitelem

TŘÍDA - DUMY je nástroj určený pro přímou i nepřímou výuku žáků. Učitel může v modulu TŘÍDA zadávat žákům jak úkoly a testy přímo v hodině, tak krátkodobé i dlouhodobé domácí úkoly a projekty. Mimo to může žákům v jednotlivých třídách psát vzkazy, zprávy a informace, vyvolávat diskuze a brainstormingy.

Výhody a přínosy TŘÍDY, které oceníte

1. Záznam všech interakcí a postupů při výuce a v komunikaci se žáky.

2. Jako trvalý a nesmazatelný zápisník úkolů a projektů, ke kterému mají přístup žáci i učitelé.

Výhoda, kterou ocení učitelé i rodiče žáků. Rodiče mají jistotu, že dítě nezapomnělo na žádný s úkolů. Žáci se už nemohou vymlouvat, že nedostali zadání, nebo je ztratili. Modul je přístupný vždy a odkudkoliv, kde je dostupný internet PC, z tabletu i telefonu s datovým připojením.

3. Kvalitní doučovací nástroj, kde může učitel zadávat materiály k doučení konkrétní látky konkrétním žákům.

Velmi snadno zde mohou učitelé zadat a i kontrolovat doučování žáků. Stejně tak mají možnost rodiče o doučování skrze tento nástroj požádat.

4. Vzdělávání krátkodobě i dlouhodobě nemocných žáků a žáků s individuální vzdělávacím plánem.

Žák má možnost kdykoliv se připojit a vypracovat jakýkoliv úkol. Může sledovat a vyhotovovat aktuální úkoly, které plní jeho třída, a nezameškat příliš velké množství látky. Mimo to jej může učitel i testovat a tak ověřovat, zda danou látku při samostudiu zvládl.

Předměty využívající "Třída dumy"

Tento modul najdete na stránkách:

Autor: Admin ZŠ Albrechtice | Počet přečtení: 6659x | Datum: 18.10.2014